• REKUPERATOR PRANA 250

Symbol: p250_s

REKUPERATOR PRANA 250

6050.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 14 dni
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 25
Poczta Polska (Pobranie) 40
Dostępność Mało
Waga 5 kg
Zostaw telefon

Prana 250 to bardzo uniwersalna i ciekawa jednostka z serii rekuperatorów PRANA, ciesząca się powodzeniem i uznaniem wśród użytkowników.

Rekuperator ma wyjątkową cechę – może być stosowany zarówno jako jednostka rozproszona (podobnie jak seria Prana 150 i 200), ale także może służyć jako rekuperator centralny z kanałami rozprowadzającymi, zapewniając rekuperację np. całego domu lub większej ilości pomieszczeń biurowych, przemysłowych itp.

Moduł często stosowany zarówno w domach i biurach, jak i w obiektach o przeznaczeniu przemysłowo – produkcyjnym (fabryki, zakłady przemysłowe, centra handlowe, kompleksy sportowo – rozrywkowe, baseny, hale rolnicze itp.)

W warunkach rekuperacji rozproszonej i montażu rekuperatora w ścianie, montaż nie wymusza przeprowadzenia generalnego remontu całego obiektu (brak kanałów rozprowadzających). Obudowa jest izolowana. Podwójne zabezpieczenie przed wydmuchaniem frontalnym.

Poziom szumu w odległości 3 metrów od urządzenia przy maksymalnym trybie działania systemu nie przekracza 59dB.

Średnica obudowy modułu operacyjnego – 250 mm;

Objętość wymiany powietrza przy rekuperacji:

wlot powietrza: 650 m3/h,

wyciąg powietrza: 610 m3/h.

Sprawność – 51% – 74%;

Zużycie energii elektrycznej od 15W/h do 90W/h w zależności od trybu działania.

System opracowany do wentylacji pomieszczeń o wielkiej powierzchni. Moduł do zastosowania w obiektach o przeznaczeniu przemysłowo – produkcyjnym (fabryki, zakłady przemysłowe, centra handlowe, kompleksy sportowo – rozrywkowe, baseny, hale rolnicze itp.)

W celu zapewnienia najlepszych warunków bezpiecznego użytkowania w wilgotnym środowisku rekuperator jest przeznaczony do pracy pod niskim napięciem 24V z elektronicznego sterownika dotykowego, wyposażonego w adapter 220V.

W warunkach rekuperacji rozproszonej i montażu rekuperatora w ścianie, montaż nie wymusza przeprowadzenia generalnego remontu całego obiektu (brak kanałów rozprowadzających).

Rekuperator zaopatrzony jest w mini grzałkę zabezpieczającą urządzenie przed zamarzaniem w czasie silnych mrozów.

Poziom szumu w odległości 3 metrów od urządzenia przy maksymalnej eksploatacji urządzenia nie przekracza 59 dB.

System jest przeznaczony do montowania wewnątrz pomieszczenia. Rekuperator PRANA 250 ma wyjątkową cechę – może być stosowany podobnie jak rekuperatory serii Prana 150 i 200, może również służyć jako rekuperator centralny z kanałami rozprowadzającymi, zapewniając rekuperację np. całego domu lub większej ilości pomieszczeń biurowych, przemysłowych itp.