• Pompa ciepła Panasonic Aquarea KIT-WHF12F9E8

Symbol: KIT-WHF12F9E8

Pompa ciepła Panasonic AQUAREA HT to urządzenie typu powietrze-woda z funkcją ogrzewania. Jest dobrym zamiennikiem kotłów olejowych i gazowych oraz innych tradycyjnych źródeł ogrzewania powietrza.

28100.00
szt Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 1-7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 168 kg
Zostaw telefon

Jednostki Aquarea HT generacji F typu split, trójfazowe.

Grzewcze - SHF 

KIT-WHF12F9E8

image

 

Pompa ciepła Panasonic AQUAREA HT  to urządzenie typu powietrze-woda z funkcją ogrzewania. Jest dobrym zamiennikiem kotłów olejowych i gazowych oraz innych tradycyjnych źródeł ogrzewania powietrza. Pompa ciepła Panasonic AQUAREA HT należąca do kategorii powietrze - woda ma zastosowanie w domach jedno i wielorodzinnych. Są ciekawą opcją zamienną dla kotłów olejowych i gazowych, które są podłączone do grzejników wysokotemperaturowych. Dobrze zastępuje tradycyjne źródła ciepła bez konieczności wymiany grzejników. Serię HT charakteryzuje wyjątkowo cicha praca urządzenia. Zaletą zmiany instalacji grzewczej na pompę Panasonic AQUAREA HT  jest zmniejszenie emisji CO2 oraz niższe koszty użytkowania w przyszłości.

Właściwości i funkcje pompy ciepła Panasonic AQUAREA HT  Nowe możliwości zdalnego sterowania Efektywna regulacja temperatury w pomieszczeniach zależna od temperatury zewnętrznej i wewnętrznej za pomocą sterownika Aquarea Manager Poprawnie działa przy temperaturach nawet do -20°C Maksymalna temperatura wylotowa w module hydraulicznym wynosząca 65°C Nowoczesne opcjonalne sterowanie za pomocą smartfona W skład zestawu wchodzi: - jednostka zewnętrzna - jednostka wewnętrzna.

image