• Klimatyzator ścienny DAIKIN URURU SARARA 35N+35N

Symbol: 35N+35N

Klimatyzator Daikin Ururu Sarara oferuje nowy poziom zaawansowanego sterowania klimatyzacją. Gama oferuje pięć technik uzdatniania powietrza, które razem zapewniają całościowe rozwiązanie komfortu. Oprócz tego, dzięki energooszczędnej sprężarce i wymiennikowi ciepła, Ururu Sarara charakteryzują wartości SEER i SCOP na poziomie A+++.Ururu Sara to kompletna kontrola klimatu dzięki nawilżaniu, osuszaniu i oczyszczaniu powietrza oraz wentylacji z najwyższymi wartościami efektywności w trybie grzania i chłodzenia.W okresie zimowym, funkcja Ururu uzupełnia wilgoć w powietrzu, co pozwala utrzymać komfort bez konieczności niepotrzebnego ogrzewania.W okresie letnim, funkcja Sarara usuwa nadmiar wilgoci i utrzymuje równomierną temperaturę, w ten sposób eliminując potrzebę dodatkowego chłodzenia.

12999.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 14 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 160
Dostępność Duża dostępność
Waga 65 kg
Zostaw telefon

 

DAIKIN URURU SARARA

image

Klimatyzator ścienny URURU SARARA

Nowy system Ururu Sarara łączy bardziej wydajny czynnik chłodniczy z pięcioma technikami uzdatniania powietrza, zapewniając kompleksowe rozwiązanie komfortu, które cechuje wyjątkowo niskie oddziaływanie na środowisko naturalne i bardzo małe zużycie energii.

FILTR POWIETRZA

Filtr z funkcją automatycznego oczyszczania jednostki Ururu Sarara działa codziennie i znacznie podwyższa efektywność eksploatacyjną, zużywając o 25% mniej energii.

CICHA PRACA

Zaprojektowana dla ciszy i spokoju. Nigdy nie usłyszysz pracującej jednostki, ponieważ jej głośność wynosi zaledwie 19dBA.

CZYNNIK R32

W porównaniu ze standardowym czynnikiem chłodniczym R410A, R32 wykazuje łatwość recyklingu, oferuje obniżenie wpływu na środowisko o 68%, mierząc poprzez potencjał globalnego ocieplenia (GWP) a w połączeniu z rozwijanymi przez nas zaawansowanymi technologiami, zapewnia także większą efektywność. Ogólnie rzecz biorąc, zapewnia on mniejszy stopień oddziaływania na środowisko, co bezpośrednio prowadzi do zmniejszenia zużycia energii elektrycznej.

OCZYSZCZANIE POWIETRZA

Ururu Sarara oczyszcza doprowadzane powietrze. Powietrze jest oczyszczane w wyniku przepuszczenia przez układ filtrujący kurz i pyłki, a następnie przez fotokatalityczny filtr oczyszczający powietrze z wszelkich woni, takich jak dym tytoniowy i zapachy kuchenne. Na zakończenie procesu uzdatniania powietrza, Flash Streamer usuwa wszelkie pozostałości formaldehydu, wirusów i pleśni.

AUTOMATYCZNE OCZYSZCZANIE FILTRA

Ręczne czyszczenie filtra nie jest potrzebne• Szczotka usuwa kurz z filtra powietrza• Kurz jest gromadzony w pojemniku›› Ciągłe oczyszczanie filtra utrzymuje stały przepływ powietrzai zmniejsza zużycie energii elektrycznej o około 25%

STEROWANIE

Łatwy w obsłudze pilot zdalnego sterowania›› Najczęściej używane funkcje są rozmieszczone na przedniej części pilota›› Wyświetla temperaturę i wilgotność wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń›› Podświetlane przyciski zapewniają łatwość obsługi w ciemności›› Dzienny zegar programowany dla łatwego tworzenia harmonogramów pracy urządzenia• Uruchomienie klimatyzacji codziennie o tej samej godzinie• Wyłączenie klimatyzacji codziennie o tej samej godzinie›› Informacja o bieżącym zużyciu energii

 

 

 

W związku ze zmianą w ustawie Dz.U.2017 poz. 1567 od 01.01.2018 do zakupu urządzenia zawierającego fluorowane gazy cieplarniane wymagany jest jeden z poniższych warunków:

- w przypadku podmiotu - umowa na montaż z podmiotem posiadającym certyfikat F-Gaz

- w przypadku osoby -umowa na montaż lub nr certyfikatu F-Gaz

Po przedstawieniu takiej umowy lub podaniu nr certyfikatu F-Gaz osoby montującej, możemy dopiero wysłać klimatyzator. 

image

image

Montaż klimatyzatora - jak się przygotować do wyceny

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym montażem zakupionych klimatyzatorów. Co roku montujemy setki klimatyzatorów, zarówno proste montaże Split (jednostka wewnętrzna plus agregat), systemów Multi (kilka klimatyzatorów podpiętych do jednego agregatu) jak i zaawansowane systemy VRF.

Ceny montażu wyceniamy indywidualnie i aby ułatwić proces wyceny prosimy o przygotowanie kilku podstawowych informacji:

 • typ planowanego klimatyzatora
 • miejscowość
 • planowany termin montażu
 • opisane (sfotografowane) miejsce montażu - zarówno planowane miejsce jednostki wewnętrznej, jak i proponowanego miejsca na agregat zewnętrzny
 • wysokości montażu, możliwości dostępu do miejsca montażu
 • w miarę możliwości opisana odległość pomiędzy jednostką wewnętrzną oraz zewnętrzną, miejsce gdzie można będzie poprowadzić instalację miedzianą oraz elektryczną

Mieścimy się w centrum Polski, realizujemy montaże w większości rejonów Polski, dysponujemy kilkunastoma ekipami montażowymi.

Złożenie zapytania

Po przygotowaniu powyższych danych prosimy o przesłanie do naszych Handlowców maila lub kontakt telefoniczny. Każdy z naszych Handlowców chętnie odpowie na każde pytanie, doradzi najlepsze rozwiązanie oraz przygotuje kompleksową ofertę cenową:

Typowy montaż

Najczęściej klienci zamawiają klimatyzatory Split. Typowy montaż trwa kilka godzin i zakłada wykonanie:

 • Otworów przebiciowych w ścianie (ścianach)
 • Instalacja wsporników jednostki zewnętrznej (agregatu)
 • Montaż klimatyzatora wewnętrznego
 • Podłączenie instalacji miedzianej oraz elektrycznej pomiędzy jednostkami 
 • Instalacja skroplin grawitacyjnie (lub z pompką skroplin - w szczególnych przypadkach)
 • Podłączenie do zasilania elektrycznego (dostarczenie zasilania po stronie zamawiającego)
 • Próba szczelności i sprawdzenie działania klimatyzacji
 • Podstawowe szkolenie z obsługi